Bundle Mobile Uygulaması ve MehmetInce Blog

Merhaba

Geçtiğimiz günlerde Hamza (teakolik) ‘nın blogunda ki bir yazıyı okuyarak tanıştım Bundle uygulaması ile.Uygulama özetle tek bir şeyi hedef almakta, “Dünyanın haberi elinizin altında.” . Yani sizler için internette ki haberleri, yazıları ortak bir kanala toplayarak tek bir nokta üzerinden bir çok bilgiye anlık ulaşım sağlayabilme imkanı.

Bundle son dönemin en yenilikçi kişisel mobil haber okuma uygulamalarından biri olup sizi dünyanın dört bir yanından en popüler haber mecralarının içerikleriyle buluşturur. Şık tasarımı, kolay kullanımlı arayüzü ve binlerce blog ve web sitesine hızlı ulaşımı sayesinde Bundle size her yönüyle sıradışı bir haber okuma deneyimi sunar.

Tasarım, İşlevsellik ve Çoklu İçerik

Konu mobil uygulama ise en önemli konu (güvenlikten sonra), tasarım ve işlevselliktir.  Haberlerin görüntülenmesi ve kategorizasyonu konusunda son derece başarılı olan Bundle uygulaması, içerik noktasında da ciddi çalışmalar gerçekleştirdiği aşikardır. Bundan sonra mehmetince.net adresinde yayınlanan tüm yazılara eş zamanlı olarak Bundle üzerinden erişilebilir olması bu çalışmanın ispatlarından bir tanesidir.

Mehmetince.net Yazılarına Bundle Üzerinden Anlık Erişim

Benim gibi teknoloji kategorisinin son derece özel konularından bir tanesine odaklanmış olan bir blog için bile çalışma gerçekleştirip, bu bloğu haber ekosistemlerine dahil ettikleri için Bundle ekibine bir kere daha teşekkür etmek gerek. Bundan sonra tüm yazılarıma Bundle üzerinden erişebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler aşağıdaki şekildedir.

  1. Google Play veya Apple Store üzerinden Bundle News uygulamasını telefonunuza kurunuz.
  2. Sol menüden “Kaynak Ekle” sekmesine geliniz.
  3. Teknoloji sekmesinden “Tümünü Gör” butonuna tıklayıp Mehmet İnce’yi bulunuz.
  4. Veya en üst menüde ki arama menüsünü kullanarak Mehmet İnce’ye ulaşınız.

Screenshot_2015-07-20-19-32-47

 

Yukarıda ki ekran görüntüsü, yazıları takip edebileceğiniz kareli bir menü sunmaktadır.

Adress = http://bundletheworld.com