IntelRAD 2014 – Stajyer Dönemi ve Eğitim Programı İçeriği

IntelRAD 2014 – Stajyer Dönemi ve Eğitim Programı İçeriği

Sızma testi ekibi liderliğini yaptığım IntelRAD firması olarak üniversitelere destek vermek için gayret göstermekteyiz. Geçen yaz dönemi 1000’e yakın başvuru arasından 12 adet arkadaş ile staj dönemine başlamıştık ve staj sonunda aldığımız geri dönüşler beni son derece mutlu etmişti. Stajyerlerimizden Hakan Eryavuz, Besim Altınok, Özgün Yeşilbaş ve diğerleri ile oldukça eğlenceli bir dönem geçti. Hatta Hakan staj dönemi tecrübelerini http://www.hakaneryavuz.com/staj-ve-intelrad/ adresinde paylaştı. 

Staj döneminin bizim tarafımızdan anlatabilecek tek kelime; yoğunluk. Tüm yaz dönemini hemen hemen her gece ofiste uyuyarak, sabahlayarak geçirdik. Çünkü her gün akşam 17:00 ile en erken 22:00 arasında tüm stajyerlere siber güvenlik eğitimi vermekteydik. Bu sene staj dönemini iptal etme düşüncemizin sebebiyde tam olarak buydu ama üniversitelere davet edilip, ardından da onlarca insandan stajyer olma talebini görünce, bu senede staj dönemine ara vermeyelim hatta daha güzel bir eğitim içeriği hazırlayalım dedik.

Kimler Başvurabilir ?

  • Linux kullanmayı, en az orta düzey bilen.
  • “İyi bir sızma testi uzmanı olabilmek, programcılık bilgisi ile mümkündür.”

Eğitim İçeriği

Sadece teknik eğitimlerin haricinde, fiziksel güvenlik testleri üzerine ve en eğlenceli, aynı zamanda da en önemlisi olan sosyal mühendislik üzerine eğitimler planlandı. Eğitimler ise ben, Can Yıldızlı ve Koryak Uzan’ın katılacağı seanslardan oluşacak.

IntelRAD Intern Lessons

Lokasyon

İstanbul Teknopark, Sabiha Gökçen Havalimanı A Blok, Pendik, 34912 İstanbul, Turkey

Başvuru Nasıl Yapılır ?

[button link=”http://www.emailmeform.com/builder/form/y3207n64mFpBibaDlf” style=”” color=”silver”]Başvuru Yapmak için TIKLA[/button]